Визначити місцезнаходження

Існують різні причини, чому виникаю бажання дізнатися місцезнаходження людини. Досить часто це стосується дітей, адже батьки весь час хочуть тримати руку на пульсі та знати, де їх дитина знаходиться на цей час. З цією метою існують опції батьківського контролю, які досить ефективно працюють. Іноді подружні пари звертаються до різноманітних сайтів та мобільних додатків з метою перевірити місцезнаходження партнера. При цьому порушується право людини на вільне пересування та власне життя. Але найчастіше визначення місцезнаходження телефону необхідне тоді, коли мобільний пристрій було загублено, чи вкрадено.

Існують різні способи пошуку інформації про місцезнаходження телефону. В нашій статі ми розберемо декілька найбільш популярних та дієвих.

За номером визначити місцезнаходження

Офіційно, компанії, що забезпечують мобільний зв'язок, не відкривають іншим клієнтам дані про користувачів їх послуг. Але деякі опції, що дозволяють дізнатися місцезнаходження абонента. За допомогою таких послуг можна відстежити геоположення конкретного смартфона.

Сьогодні кожен з нас має телефон, а інколи навіть декілька. При втраті девайса постає необхідність його пошуку. Що потім було легко його знайти, необхідно завчасно підключити номер розшукуваного абонента до певної послуги. Оператори мобільного зв’язку з цього приводу розробили декілька пропозицій. Наприклад, «Знай Де» для абонентів Водафон, та «Маячок» для користувачів мережі Київстар. Такі послуги є платними. Крім того, абонент, якого відстежують, має підтвердити дозвіл на визначення його місцезнаходження.

Як дізнатися місцезнаходження за номером таємно?

Ще на етапі виробництва, мобільним пристроям присвоюється спеціальний індивідуальний код – IMEI. Перед тим, як знайти телефон за номером таким способом, потрібно не тільки знати цей код шуканого пристрою, але і обзавестися відповідним оснащенням. Повна база знаходиться у правоохоронців, тому коли телефон гублять, слід звертатися до них. Крім того, смартфон можна пошукати самостійно, використовуючи спеціальні додатки.

Як показує практика, необхідних програм і софтів для здійснення подібних операцій багато. Деякі з них платні і включають тестову версію. Завдяки такому підходу, користувач має можливість впевнитися, що та чи інша програмна платформа йому підійде. Далі ви можете подумати про необхідність подальшого придбання.

Серед недоліків подібних додатків можемо виділити наступне:

• Потребують установки на девайс, який відстежують. • Можуть впливати на потужність роботи, бо впливають на програмне забезпечення.

Місцезнаходження юридичної особи

Досить часто суб’єкт господарювання змінює своє місцезнаходження. Юридична особо може знаходитися за адресою фактичного провадження діяльності або за адресою розташування офісу юридичної особи, де переважно знаходиться керівництво і здійснюється управління та облік. Якщо вам телефонували з того, чи іншого номеру телефона, представляються працівниками компанії, то ви можете відслідкувати їх місцезнаходження. Тут в нагоді може стати один із зазначених вище способів. Місцезнаходження можна встановити за допомогою встановлення і аналізу його IP-адреси. Виявити IP-адресу пристрою допоможе сниффер, а перевірити отримані дані – відповідний сервіс по перевірці доменів і IP-адрес.

Наша стаття має виключно інформаційний характер та застерігає, що стежити за іншою людиною без її згоди – незаконно. Найбільш надійним способом є розрахунок тріангуляції. Дозвіл на проведення таких маніпуляцій мають правоохоронні органи при проведенні розслідувань.

    

Информация!